שולחנות קק"ל

שולחנות קק"ל מעץ מלא במבצע

שולחנות פיקניק המסורתיים יכולים להיות בחצר שלכם בהתאמה אישית

שולחן קקל מחיר מבצע

חלק בלתי נפרד מהנוסטלגיה בישראל, היא לצאת לבקר בשמורות הטבע וביערות שנטעה קק"ל ולמצוא את פינות הפיקניק המיוחדות למשפחות ולמבקרים. בכל פינה כזאת פוזרו שולחנות קק"ל, בעלי התצורה המיוחדת שקיבלו את שמם בדיוק הודות לכך. מאז, הם הפכו למותג ישראלי שאנחנו מוצאים גם בחצרות פרטיות ובמקומות עירוניים כמו גנים ציבוריים שבהם מותר לערוך פיקניקים כאלה, וטוב שכך. אין יותר נוח ומהנה מאשר לשבת על השולחנות האלה, עם או בלי משענת, שבנויים מעץ טבעי ונושם, יפה ואיכותי ומשמשים אותנו בשעות הפנאי. אתם יכולים לקנות ולעצב שולחנות כאלה לפי מידה ולפי הצרכים שלכם, בהזמנה מיוחדת מנגריית הבוטיק מוטי – גלריה בכפר, שמתמחה בהכנת שולחנות מעולים כאלה לכל מטרה.

מה חשוב לדעת על שולחנות קק"ל?

  • שולחנות אלה מופיעים בכל מיני גדלים ודגמים אבל הצורה הבסיסית שלהם נשארת דומה – ספסלים נוחים ויציבים שמחוברים לשולחן אכילה נוח ואמין, שמאפשר לכולם לשבת זה מול זה בנוחות רבה. השולחנות נמצאים בכל מקום ומתאים גם לקיבוע לאדמה ולרצפה וגם להנחה מבלי לקבע זאת, כדי שיישארו ניידים ומוכנים לתזוזה.
  • השולחנות מתאימים גם למקומות שבהם רוצים לארח במספרים גדולים כמו שטחים פתוחים ליד מסעדות כפריות שרוצות לשמור על מראה כפרי. אנחנו מוצאים גם עסקי מזון כאלה כמו מחלבות ומאפיות שפותחים בשנים האחרונות באזורים כפריים, ולידם יש שטחים ירוקים שבהם אפשר לשבת ולאכול את מה שקנו בחנות ובמאפייה. זוהי תרבות בילוי נהדרת שלה מתאימים השולחנות במיוחד.
  • חשוב להזמין אותם ממקום מקצועי, שסומכים עליו שיבנה בעץ טבעי ומלא, כדי שהרהיטים יחזיקו מעמד ולא יהיו רעועים ולא יציבים. שולחנות מעץ מלא הם כבדים יותר ומרגישים בהבדל לפי זה, כך שאפשר להישען עליהם, לשבת עליהם בנוחות וגם להניח עליהם חפצים כבדים. זה ההבדל בין שולחן של נגר אמן לבין שולחנות שלא עוברים טיפול מקצועי.

שולחן קקל למכירה – איכות ועיצוב מרשים

בנגרייה מוטי – גלריה בכפר, עובדים גם על העיצובים המרהיבים והמרשימים וגם על בנייה איכותית ומקצועית. הרהיטים עוברים טיפול מיוחד נגד פגיעות מזיקים ודורשים אך ורק שגרת תחזוקה קלה ונוחה כדי לשמור עליהם לאורך זמן רב.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support